Espira Otel | Landing Page

NOS CHAMBRES

Jakuzi Oda

Otelimizin 1. katında bulunan Jakuzi odası muhteşem ahşap dekorasyonun yanında , banyosunda bulunan masaj özellikli jakuzi ile sizlere lux keyfini tam anlamıyla yaşatacaktır.  Oda içine dahil Cumbalı balkonunuz da sıcak kahvenizi yudumlarken manzarının tadını da çıkarmanızı mümkün kılıyoruz.Cumbalı ve harika ahşap dekorasyona sahip Jakuzi Odası 23 m2 genişliğinde olup , istenildiği taktirde cumba kısmında bulunan yatağımız , çocuklu misafirlerimiz için alternatif yatak olarak kullanım sağlamaktadır.
Lire la suite

Osmanlı Oda

25 m2 genişliğinde özel bir tasarım ile hazırlanmış Osmanlı Odamız, sizlere saray konforunda bir konaklama imkanı sunmaktadır. Osmanlı odası, özel bordo rengi ağırlıklı kumaşlar, muhteşem mozaik taşlar ile oluşturulmuş dekorasyon, cumbalı iki adet balkonu ve hamam konseptinde tasarlanmış özel banyosu ile sizlere Osmanlı saraylarının ihtişamını ve konforunu yaşatacaktır.
Lire la suite

Akçaağaç Oda

Lit Double, Vue sur le jardin, Salle de bains avec douche, Internet sans-fil (WIFI), Machine à thé, Machine à café, Minibar, Climatisation à contrôle individuel, Fenêtres ouvrables, Peignoirs, Miroir plein pied, Bureau, Sèche-cheveux, Défense de fumer, Salle de bain privée, Salles de réunion, Articles de toilette gratuits et Bouilloire
Lire la suite

Titre du texte

 
Contenu du texte

Titre du texte

Contenu du texte