Espira Otel | Rooms & Rates

Jakuzi Oda

Otelimizin 1. katında bulunan Jakuzi odası muhteşem ahşap dekorasyonun yanında , banyosunda bulunan masaj özellikli jakuzi ile sizlere lux keyfini tam anlamıyla yaşatacaktır.  Oda içine dahil Cumbalı balkonunuz da sıcak kahvenizi yudumlarken manzarının tadını da çıkarmanızı mümkün kılıyoruz.Cumbalı ve harika ahşap dekorasyona sahip Jakuzi Odası 23 m2 genişliğinde olup , istenildiği taktirde cumba kısmında bulunan yatağımız , çocuklu misafirlerimiz için alternatif yatak olarak kullanım sağlamaktadır.

View More

₺ 2,500 - per night

Osmanlı Oda

25 m2 genişliğinde özel bir tasarım ile hazırlanmış Osmanlı Odamız, sizlere saray konforunda bir konaklama imkanı sunmaktadır. Osmanlı odası, özel bordo rengi ağırlıklı kumaşlar, muhteşem mozaik taşlar ile oluşturulmuş dekorasyon, cumbalı iki adet balkonu ve hamam konseptinde tasarlanmış özel banyosu ile sizlere Osmanlı saraylarının ihtişamını ve konforunu yaşatacaktır.

View More

₺ 2,500 - per night

Akçaağaç Oda

mini aldığı  ağaçtan mobilyalara sahip, son baharda akçaağacın eşsiz mor tonları ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz aydınlık, sıcak dekorasyonu, doğayla iç içe olan cumbalı balkon manzarası ile sizlere muhteşem konforu yaşatmak için özel olarak tasarlanmış odamızdır.

View More

₺ 2,400 - per night

Zeytin Oda

Egelilerin kıymetlisidir zeytin, Zeytin Odası da kıymetlidir bizim için. İçeri girdiğiniz anda ahşabın sıcaklığını, yeşilin huzurunu, turkuaz tonlarının canlılığını ve Ege kıyılarının havasını içiniz de hissedeceksiniz.

View More

₺ 2,400 - per night

Deniz Oda

Düşünün ki kendi tekneniz ile denize açılmış , sonsuz maviliğin tadını çıkarıyorsunuz. Deniz Odamız tam da bu özel tekne tasarımını içinde barındıran dekorasyona sahip olup , Kapısından girdiğiniz anda  engin maviliklerin büyüsünü sizlere yaşatacaktır

View More

₺ 2,400 - per night

Papatya Oda

Otelimizin ilk katında bulunan Papatya odamız 16 m2 kullanım alanına sahip olup, butik otelimizin bahar esintisi taşıyan odasının dekorasyonu ile huzurun ve sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

View More

₺ 2,400 - per night

Taş Oda

Garden view

View More

₺ 2,400 - per night

Mürdüm Oda

Gün ışıgına göre değişen , romantik ve sıcak mürdüm rengi tonları ile dekore edilmiş odamızda , doğa manzarası eşliğinde dinlenmenin keyfine varacaksınız. Mürdüm odamızda tek kişilik iki ayrı yatak ve istenildiğinde 3 misafirimizin konaklamasına imkan sağlayacak ilave yatağımız bulunmaktadır.

View More

₺ 200 - per night

Petunya Oda

Garden view

View More

₺ 300 - per night